Hakkımızda

Hedef Supplement olarak faaliyete geçtiğimiz 2011 yılından bu yana sporcu gıda takviye ürünleri tedarikçiliğini gerçekleştirmekteyiz.

Tedarik ettiğimiz tüm ürünler TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayını almış, sağlık açısından risk teşkil etmediği resmi kurumlarca kabul edilmiştir.

Sattığımız tüm ürünler bandrollüdür ve tamamı orijinaldir.

Kurulduğumuz tarihten bu yana insan sağlığını ön planda tutan hizmet politikamızla müşterilerimize en doğal ürünleri tedarik etmek için çalışmaktayız.

Hem ürün satışı hem de ürünlerle ilgili detaylara erişebileceğiniz sitemizden güvenle alışveriş yapabilmeniz için kişisel bilgileriniz korunmaktadır.

Alışveriş esnasında paylaştığınız kart bilgilerinin güvenliğinin sağlanması da en büyük önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Türk tüketicileriyle en kaliteli sporcu gıda takviyelerini buluşturmak için çıktığımız bu yolda, aynı zamanda Hedef Supplement olarak, sitemizde takviyelerle ilgili yazılar da paylaşmaktayız.

Tüketicilere sunduğumuz ürünlerle ilgili detaylı bilgilendirmeler yaparak bilgi kirliliğini engellemek ve en doğru ürünün tercih edilebilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Geniş ürün yelpazemizle amaçları ne olursa olsun tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Kilo vermek, yağ yakarken kas gelişimini desteklemek, daha sağlıklı olmak ya da kilo almak isteyen herkesin ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimiz arasında Whey Protein Tozu, BCAA, Kreatin, ZMA gibi popüler takviyeler de bulunmaktadır.

Ürünlerin özelliklerinin karşılaştırılabileceği ve detaylı araştırmaların yer aldığı sitemizden garantili ve %100 orijinal sporcu gıda takviyelerine ulaşabilir;

Hedef Supplement güvencesiyle farklı ödeme seçeneklerinden yararlanarak hedeflerinize ulaşmak için kaliteli besin takviyelerine ulaşabilirsiniz.

Hedef Supplement olarak;

Bu takviyeleri kullanmadan önce mutlaka uzman hekimlerin görüşlerinin alınması gerektiğinin önemle altını çiziyoruz.

X