Garanti ve İade

Hedef Supplement olarak tüketicilerimize sunduğumuz ürünlerin garantili ve %100 orijinal olduklarının güvencesini vermekteyiz.

Ancak; müşterilerimizin tüketici haklarına da saygı duyarak, satın aldıkları ürünlerin iade haklarını da korumaktayız.

Ürünler kargo ile teslim edilirken, kargo görevlilerinin yanında açıp, ürünü kontrol etmeniz gerekir.

Ürün hatalı gelmişse ya da nakliye sırasında hasara uğramışsa, konu ile ilgili tutanak tutturarak ürünü geri gönderebilirsiniz.

Ürünü teslim aldığınız takdirde, kargo firmasının doğru ürünü doğru şekilde teslim ettiğini kabul etmiş olursunuz.

Ancak, kontrolünüz sırasında bir sorun tespit etmediyseniz ancak ürünü aldıktan sonra iade gereksinimi duyarsanız, belli kurallar çerçevesinde bu iade işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerimizle ilgili yaşadığınız tüm problemleriniz ya da sorularınız ile ilgili bize ……………. numaralı müşteri hizmetlerimizden ya da ……………. mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

  • Siparişi teslim aldığınız takdirde, ürünün ambalajına dokunmadan ürünü açmadan bize iade edebilirsiniz.

Ürünü iade edebilmek için, teslim aldığınız tarihten sonra …… günlük bir zaman diliminiz var.

………. gün içerisinde ürünü neden iade etmek istediğinizi, ürünün fatura numarasını ve sipariş kodunu içeren bir maili ………… adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Mailiniz bize ulaşınca; ürünü nasıl ve nereye teslim etmeniz gerektiği ile ilgili detaylar Hedef Supplement tarafından size detaylı olarak bildirilecektir.

Önemli Hususlar

Teslim aldığınız ürünleri iade etmek isterseniz mutlaka orijinal kutusuyla ve ambalajıyla geri göndermeniz gerekmektedir.

Orijinal kutusu zarar görmüş, ambalajı yırtılmış ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Ürünlerin geri gönderilmesi için Hedef Supplement tarafından belirlenen zaman dilimleri haricinde bilgilendirme yapılsa dahi, iade kabul edilmeyecektir.

Hedef Supplement olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için tarafınıza tüm kolaylıkları sağlamak bizin önceliğimiz.

Ürün tanıtımından siparişinin teslime kadar tüm süreçlerde olduğu gibi, ürün teslimi sonrası süreçlerde de size destek olmayı sürdürüyoruz.

Belirlenen zaman dilimlerini aşmadan bizimle irtibata geçmeniz, hizmet kalitemizin sürekliliği açısından da önem taşıyor; bu sebeple sizden bu konuda hassasiyet bekliyoruz.

X